Vstupenky kupujte zde  

Novinky

thumbnail image

30.3.2023

V novém prostoru sálů F1 až F3 a jejich okolí najdete i spoustu nového programu. V neděli se můžete těšit na PokéTour, druhou společnou po úspěšné premiéře v Brně na Comic-Conu Junior. I v Praze se můžete těšit na bohatý program připravený partou PokéMaster: výuka karetní hry Pokémon TCG, burza karet, kvíz, bingo, soutěže, tombola, expert na falešné karty, prodej karet a merche.

thumbnail image

29.3.2023

... aby zde slavnostně představil své nové autorské komiksové album Čolák a Doláč: Návrat Hukanů! Tento talentovaný kreslíř a humorista se nesmazatelně zapsal do české síně slávy svými kultovními komiksy jako Čolák a Doláč: Král podzemí, volným pokračováním Čolák a Doláč: Na stopě a také speciálním albem Čolák a Doláč: To je ale smůla k příležitosti Comic-Conu Prague 2021.

thumbnail image

29.3.2023

Turnajové výzvy v populárních hrách, soutěže o lákavé věcné ceny, focení s cosplayerkami a také možnost vyzkoušet si jaká myš, klávesnice či sluchátka vám sedí nejlépe, to vše najdete na stánku Yenkee. A ještě navíc bude součástí jejich stánku prodejní koutek, kde si můžete dané příslušenství rovnou zakoupit.

thumbnail image

28.3.2023

Nápady hýřící a velmi pestrou součástí Comic-Conu Prague jsou umělci v Artist Alley. Ať už kreslí nebo vyrábějí různé umělecké kousky, jejich kreativita nezná mezí. A podle vašeho zájmu i zájmu samotných umělců o účast jejich kreativitu oceňujete. Artis Alley bude letos dokonce na dvou místech - na tradičním v prvním patře a nově také v novém prostoru u sálů F1 až F3. Přehled tvůrců najdete zde na webu v sekci Program.

thumbnail image

28.3.2023

V sále D10 na střídačku s Prucha Research. Máte taky LEGO® Brick Talent? Poznejte zákulisí kladenské modelárny, místa, kde se rodí ty nejúžasnější LEGO sochy pro celý svět. Představíme vám práci designérů i modelářů, nakoukneme spolu pod pokličku přípravy velkých 3D LEGO modelů. Vezmete do rukou LEGO kostky a otestujete si s námi svoji představivost a kreativitu. Přijďte si vyzkoušet, jestli byste zvládli „talentovky“ pro LEGO modeláře!

Chcete vědět víc? Dejte nám svoji e-mailovou adresu a budeme vám posílat novinkyAftermovie CCP'22Comic-Con Prague


Vstoupíme počtvrté do světa splněných snů pro fanoušky zejména sci-fi, fantasy a hororu. Užijeme si ještě nadupanější třídenní festival věnovaný videohrám a stolním hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, knihám a obrazům, kostýmům...

Doslova fantastický program - fotografování s herci a dalšími hvězdnými hosty, cosplay, hraní her, promítání, besedy, workshopy, soutěže, přednášky, výstavy, koncerty, prodej fanouškovského zboží...

Počtvrté v ČR potkáme tolik herců, komiksových výtvarníků a dalších umělců na jednom festivalu. Comic-Con Prague 2023 přinese rozšíření programu a služeb, nové partnery, řadu parádních novinek programu, rozsáhlou spolupráci skupin fanoušků a firem.

Získejte neopakovatelné zážitky, výjimečné fotografie, vzácné podpisy, nové přátele… Kdy, když ne teď? Kdo, když ne vy?

Aftermovie CCP'21