Novinky

thumbnail image

23.1.2020

Kostýmová soutěž pro všechny, kteří svou lásku k oblíbenému fenoménu vyjadřují skrze kostýmy a předvádí tak nejen svou zručnost, výtvarné a umělecké nadání, ale i herecký talent při vystoupení na pódiu a ztvárnění postavy. Ucházejte se o ocenění odborné poroty i diváků! Odměnou bude nejen uznání a obdiv poroty, diváků a ostatních cosplayerů, ale i lákavé ceny. Do soutěže se mohou přihlásit jednotlivci i skupiny, prostřednictvím online formuláře. Přihlašovací formulář a pravidla.

thumbnail image

15.1.2020

V rámci pátrání po svých českých kořenech, obohatí seznam hostů Comic-Conu Prague 2020 herečka Tracy Scoggins! Tracy si můžete nejvíce pamatovat jako Cat Grantovou ze seriálu Superman, kapitána Elizabeth Lochleyovou ze seriálu a filmů Babylon 5, nesmrtelnou Cassandru ze seriálu Highlander nebo cardassijskou vědkyni Giloru Rejal ze seriálu Star Trek: Hluboký vesmír devět.

JAZ

thumbnail image

14.1.2020

Uš je to tag! Na Comic-Con Prague 2020 dofakčí taki vedoucí Útsavu pro studijum dějin a aútor populárních komiksů Opráski sčeskí historje, tajemný Jaz! Tješit na Jaze - podepisování i besedu - se můžte v pijátek 7. února! Bude to stat za to! Připomíníme lísdky na pjátek sou furd v prdeji!

thumbnail image

11.1.2020

Danny John-Jules se po téměř deseti letech vrací do Prahy! Ano, čtete správně, představitel fešáckého Kocoura z kultovního seriálu Červený trpaslík, upíra Asada z filmu Blade II a v neposlední řadě policisty Dwaynea Myerse ze seriálu Smrt v ráji, vás pobaví na Comic-Conu Prague 2020!

thumbnail image

9.1.2020

Na Comic-Conu Prague budete mít v neděli příležitost zažít HumbookStage, malou ochutnávku podzimního literárního festivalu. Připravuje nakladatelství Albatros s partnery, nakladatelstvím Euromedia a Argo. Těšte se na pestrý program v hlavním sále E2 se zahraničním spisovatelem Benem Aaronovitchem, českými komiksovými tvůrci, domácími literárními hvězdami (Pavel Bareš, Theo Addair, Kateřina Šardická, Martin Bečan, Pavel Renčín…) i redaktory a dalšími hosty. Ale ani v pátek a v sobotu nebudete ochuzeni o literární program. Pod taktovkou spisovatele Jana Kotouče vzniká program se známými SF&F spisovateli a spisovatelkami (František Kotleta, Miroslav Žamboch, Vilma Kadlečková, Petra Neomillnerová…)

Comic-Con Prague

Vstupte do světa splněných snů pro fanoušky zejména sci-fi, fantasy a hororu. Užijte si nadupaný třídenní festival věnovaný videohrám a stolním hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, knihám a obrazům, kostýmům...

Doslova fantastický program - fotografování s herci a dalšími hvězdnými hosty, cosplay, hraní her, promítání, besedy, workshopy, soutěže, přednášky, výstavy, koncerty, prodej fanouškovského zboží...

Poprvé v ČR potkáte tolik herců, komiksových výtvarníků a dalších umělců na jednom festivalu. Comic-Con Prague přináší spoustu dosud nevídaných novinek programu, rozsáhlou spolupráci skupin fanoušků a firem. Získejte neopakovatelné zážitky, výjimečné fotografie, vzácné podpisy, nové přátele… Kdy, když ne teď? Kdo, když ne vy?