Vstupenky kupujte zde  

Biografie


Koupit společné foto nebo podpis

BRENDAN WAYNE (herec; USA)


Účast hosta: sobota 6. dubna a neděle 7. dubna 2024Brendan Wayne je americký herec a kaskadér. Je nejvíce známý svou rolí hlavní postavy Dina Djarina v oceněném Disney+ seriálu MANDALORIAN, kterou si také zopakuje ve vysoce očekávaném filmu. Wayne, který hraje Mandaloriana společně s Pedrem Pascalem a kaskadérem Lateefem Crowderem, také ztvárnil tuto roli v seriálu BOBA FETT: ZÁKON PODSVĚTÍ. Nedávno si zahrál roli X-wing pilota poručíka Landera v seriálu AHSOKA.

Brendan Wayne se také objevil v mnoha dalších filmech a televizních seriálech, jako jsou KOVBOJOVÉ A VETŘELCI, AGENTI S.H.I.E.L.D., RYCHLÍ A ZBĚSILÍ a ZÁKON GANGU.

Brendan Wayne je vnukem legendární filmové ikony Johna Waynea, jehož odkaz a vliv jsou viditelné dodnes jak v kinematografii, tak o populární kultuře. Brendanova rodina založila nadaci John Wayne Cancer Foundation s cílem přinést odvahu, sílu a odhodlání do boje proti rakovině. JWCF financuje novátorské programy, které zlepšují výsledky pacientů s rakovinou a zachraňují životy prostřednictvím výzkumu, vzdělávání, osvěty a podpory.