Vstupenky kupujte zde  

Biografie


Koupit společné foto nebo podpis

TAIT FLETCHER (herec; USA)


Účast hosta: sobota 6. dubna a neděle 7. dubna 2024Tait Fletcher je americký MMA bojovník, kaskadér a herec. Narodil se a vyrůstal v Michiganu, a právě zde mu jeho pracovitost a pilnost zajistily stipendium na St. Johns College v Santa Fe, kde studoval klasickou literaturu. Hledaje odpočinek od svého studijního plánu, Tait objevil to, co se stalo nejlepší MMA posilovnou na světě, Jackson-Winkljohn MMA.

Když se po letech blížil konec jeho zájmu o MMA, Tait se rozhodl sledovat jiný, celoživotní sen - stát se kaskadérem. Když úspěšně kráčel tímto směrem, mnoho režisérů a kaskadérských koordinátorů vidělo v Taitovi velké možnosti a přirozený talent pro filmové plátno. Pracoval na takových hitech jako PAUL, THOR a RUDÝ ÚSVIT: NOVÁ KREV, a získal i herecké role ve filmech jako KONEČNÁ s Arnoldem Schwarzeneggerem a v 2 ZBRANĚ, kde lovil Denzela Washingtona a Marka Wahlberga. Nedávno se objevil v projektech jako EQUALIZER, JOHN WICK, SICARIO, JUMANJI: VÍTEJTE V DŽUNGLI, JURSKÝ SVĚT, PERNÍKOVÝ TÁTA, WESTWORLD atd.

Tait Fletcher je momentálně nejvíce známý jako herec v seriálu STAR WARS: THE MANDALORIAN, kde ztvárňuje jednoho z nejznámějších Mandalorianů, a to Paze Vizslu. V seriálu BOBA FETT: ZÁKON PODSVĚTÍ bojoval s Dinem Djarinem o temný meč, načež se k němu následně připojil jako spolubojovník v poslední sérii seriálu The Mandalorian.