Vstupenky kupujte zde  

Biografie


PRUE (cosplayerka; Česko)


Účast hosta: všechny dnyPrue je v cosplay komunitě již 16 let a miluje vytváření vlastních kostýmů, od šití po 3D tisk. Zbožňuje nové výzvy a ráda se učí novým věcem, miluje vyšívání a vytváření drobných detailů na kostýmech. Charaktery si vybírá podle svého srdce a jak se jí dotyčná osoba líbí vzhledově a zda k ní sedne. Mezi její oblíbené postavy patří temné charaktery, ale nepohrdne i kladnými.

Ráda se účastní cosplay soutěží už přes 8 let, získala několik ocenění jak zde tak v zahraničí. V minulosti měla možnost reprezentovat Česko na mezinárodní cosplay soutěži EUROCOSPLAY v Londýně.

Tvrdí o sobě, že každá soutěž jí posouvá dále a více jí baví vymýšlet scénky, které by ráda předvedla divákům. Například loni na COMIC-CON PRAGUE získala 2. místo s kostýmem Fringilli Vigo z Witcher 3, kde rozpálila svým vystoupením pódium.

Byla porotkyní v několika dalších cosplay soutěžích jak u nás tak v zahraničí a organizuje čtvrtým rokem Cosplay soutěž na ADVÍKU.

V posledním roce se podílí na dokumentárním filmu o cosplayi, spolupracuje s českým výrobcem vyšívacích strojů a je ambasadorem několika českých firem. Momentálně se připravuje na svou další soutěž a těší se až předvede svůj nový kostým na kterém usilovně pracuje už pár měsíců.

IG: https://www.instagram.com/pruecz_cosplay/
FB: https://www.facebook.com/prueczcosplay