Vstupenky kupujte zde  

Biografie


ROB WILLIAMS (komiksový scénárista; Velká Británie)


Účast hosta: všechny dnyRob Williams je velšský komiksový scénárista, který začínal jako novinář na volné noze a tvůrce korporátních videí. Rozhodl se zkusit psaní komiksů a výsledkem byla série Cla$$war, publikovaná Com.x a ilustrovaná několika umělci. Právě tuto komiksovou sérii četl Andy Diggle, který byl v té době redaktorem 2000 AD a kontaktoval Williamse. Výsledkem byla dlouhodobá spolupráce s 2000AD na množství projektů (včetně SOUDCE DREDDA).

Později pracoval Williams pro Marvel Comics, kdy psal například série jako AMAZING SPIDER-MAN, GHOST RIDER, PUNISHER MAX, DAKEN a další.

Williamsovo portfolio zahrnuje práci také pro DC Comics, namátkou série SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL, TRINITY, MARTIAN MANHUNTER a ACTION COMICS.

Williams také napsal komiksy založené na řadě externích licencí, včetně příběhů v sériích STAR WARS TALES a STAR WARS: REBELLION a také minisérii INDIANA JONES AND THE TOMB OF THE GODS pro vydavatelství Dark Horse. Psal také ROBOCOPA pro Dynamite Entertainment a PÁNA ČASU pro Titan Comics.