Vstupenky kupujte zde  

Biografie


Koupit společné foto nebo podpis TOM HOPPER (herec; Velká Británie)

Účast hosta: pátek 22. 4. a sobota 23. 4. 2022

Thomas Hopper studoval na Newbridge High School a Ashby School, kde se poprvé začal zajímat o herectví. Zapsal se do dramatického kroužku a objevil se v inscenaci muzikálu Vraťte se na Zakázanou planetu. Vystudoval herectví na Rose Bruford College.

Hopper hrál sira Percivala v seriálu BBC MERLIN. Připojil se k obsazení ve třetí sérii a po další dvě série byl součástí hlavního obsazení.

Hopper se stal prvním hercem, který se přidal k obsazení Starz seriálu POD ČERNOU VLAJKOU, kde ztvárnil Billyho Bonese. Toto pirátské drama slouží jako prequel k Ostrovu pokladů Roberta Louise Stevensona.

V roce 2017 se přidal k obsazení HBO seriálu HRA O TRŮNY. V sedmé sérii si zahrál Dickona Tarlyho, přičemž nahradil Freddieho Stromu. V roce 2019 byl Hopper obsazen jako Luther Hargreeves do seriálu UMBRELLA ACADEMY. Aby dosáhl správného vzhledu, pro tuto roli Hopper sice nosil oblek se svaly, ale zároveň prošel tréninkem bojových umění.

Nedávno si Tom Hopper zahrál roli Alberta Weskera ve snímku RESIDENT EVIL: RACCOON CITY a Magnussona v snímku ZABIJÁKOVA ŽENA & BODYGUARD.

Hopper se narodil v Coalville, Leicestershire.