Vstupenky kupujte zde  

Biografie


Koupit společné foto nebo podpis

SAM WITWER (herec; USA)


Účast hosta: sobota 23. 4. a neděle 24. 4. 2022Sam Witwer se narodil a dospíval na předměstí Chicaga, v Glenview, Illinois. Maturoval na Glenbrook South High School, kde už v té době navštěvoval dramatický a divadelní předmět. Zároveň byl hlavní zpěvák školní kapely “Love Plumber”. Ještě než se přestěhoval do Los Angeles, tak krátce předtím studoval na vyhlášené Juilliard School.

Je známý díky postavám Crashdowna v seriálu BATTLESTAR GALACTICA, Davise Blooma v seriálu SMALLVILLE, Aidana Waita v seriálu CENA ZA LIDSKOST, pana Hyda v seriálu BYLO, NEBYLO a Bena Lockwooda v seriálu SUPERGIRL.

Jako celoživotní fanoušek Star Wars propůjčil svůj hlas i tvář hlavní postavě Galena Mareka / Starkillera v hrách STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED a STAR WARS: THE FORCE UNLEASHED II. V seriálu STAR WARS: KLONOVÉ VÁLKY Sam Witwer namluvil postavu Syna v 3 sérii a zároveň mluvil postavu ikonického Dartha Maula v 4, 5 a 7 sérii. K postavě Dartha Maula se vrátil i v dalších projektech jako např. STAR WARS: POVSTALCI a SOLO: STAR WARS STORY.

V roce 2019 se stal součástí obsazení seriálu RIVERDALE jako učitel Jugheada Jonese, Rupert Chipping.

V tom samém roce vyšla i hra DAYS GONE, kde Sam Witwer namluvil hlavní postavu Deacona St. Johna.

Sam Witwer je také frontmanem kapely The Crashtones.