Vstupenky kupujte zde  

Biografie


Koupit společné foto nebo podpis

RAY STEVENSON (herec; Velká Británie)


Účast hosta: neděle 17. 10. 2021Ray prorazil na mezinárodní filmové scéně v roce 2004 rolí ve snímku Antoina Fuquaho KRÁL ARTUŠ po boku hereckých kolegů Cliva Owena a Keiry Knightley. Zahrál si titulní roli Franka Castla ve snímku Lexi Alexander KAT: VÁLEČNÁ ZÓNA, zahrál si také v akčním hororu Steva Barkera BUNKR SMRTI, po boku Denzela Washingtona ve snímku KNIHA PŘEŽITÍ, ve snímku Adama McKaye BENGA V ZÁLOZE společně s Willem Ferrellem a Markem Wahlbergem a také ve filmové sérii DIVERGENCE. Znáte ho i jako Porthose z filmu TŘI MUŠKETÝŘI.

Na televizních obrazovkách je Ray známý jako Titus Pullo v HBO seriálu ŘÍM, jako Isaak Sirko v seriálu DEXTER. Objevil se take jako Černovous v seriálu Michaela Baye POD ČERNOU VLAJKOU a nejnověji je i Othere v seriálu VIKINGOVĚ.

Ray si nedávno zahrál v krimi seriálu REEF BREAK. Zároveň se také objevil jako Volstagg ve snímku Taiky Waititiho THOR: RAGNAROK a dalších dvou filmech s Thorem, po boku Pierce Brosnana byl v nezávislém snímku POSLEDNÍ ZÚČTOVÁNÍ.

Za zmínku stojí i dabing postavy Gara Saxona v animovaných seriálech STAR WARS: REBELS a STAR WARS: THE CLONE WARS