Vstupenky kupujte zde  

Biografie


VLADIMÍR VALOVIČ (tvůrce vizuálních efektů; Slovensko)


Účast hosta: všechny dnyVladimír Valovič je zkušený senior compositor, vfx supervizor a vfx mentor s více jak 20 lety zkušeností v oboru. Více jak 12 let pracuje na celovečerních filmech, blockbusterech, televizních seriálech i reklamách. Počátky jeho tvorby sahají až do roku 1996 kdy se jako samouk začal sám učit Photoshop a 3D studio max a počítačovou grafiku. Samostudium následně vystřídala soukromá škola Escape Studios v Londýně, která mu dopomohla nastartovat kariéru ve vizuálních efektech. Už několik let je i hrdým členem asociace Visual Effects Society (VES).

Roku 2016 na základě podmětů z okolí a své touhy se podělit o své znalosti s další generací, založil online vfx školu zaměřenou na compositing Compozitive, kde je majitelem i mentorem.

Škola je jedinečná tím, že neučí pouze základy a principy compositingu a to jak být úspěšný v odboru, ale zahrnuje hlavně také velké množství tipů a triků z oblasti integrace vrstev, teorie barev, optiky compositingu a 3D technik, které se nevyučují na jiných školách. Škola taktéž funguje jako přátelská komunita lidí, kde se studenti navzájem motivují, vzájemně si pomáhají a sdílejí svoje nápady zkušenosti. Od otevření se škola stala jednou z největších online škol VFX so zaměřením na compositing na světě. K dnešnímu dni má víc jako 80 absolventů, z kterých všichni byli schopní úspěšně získat zaměstnaní ve VFX a compositingu.

Během řízení školy Compozitive a aktivní profesionální vfx kariéře, Vladimír aktivně radí mladým VFX nadšencům po celém světě. V minulosti navštívil a stále přednáší na nejrůznějších středních a vysokých školách. Vladimír poskytuje online soukromé školení s cílem poskytnout studentům v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví poradenství a povzbuzení při jejich začátcích.

Vladimír měl tu čest být součástí velkých filmů a blockbusterů a spolupracovat na nich s těmi nejlepšími vfx supervizory a průkopníky v tomto odvětví v Londýně a Vancouveru v nejlepších studiích na vizuální efekty na světě, jako jsou Framestore, MPC, Dneg, Method Studios, Industrial Light and Magic jako compositor, lead compositor i mentor. Mezi jeho zajímavé projektů patří celovečerní filmy, reklamy a videoklipy. Byl lead compositorem nebo senior composiorem na znýmých filmech jako STRÁŽCI GALAXIE 1 a 2, STAR TREK: DO NEZNÁMA, POKÉMON: DETEKTIV PIKACHU, LIGA SPRAVEDLNOSTI, TERMINÁTOR: TEMNÝ OSUD, STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA a mnoho dalších. Byl také součástí týmu, který získal ocenění VFX Oscar a BAFTA v roce 2014 za snímek GRAVITACE a v roce 2012 cenu BAFTA za snímek HARRY POTTER A RELIKVICE SMRTI – ČÁST 2.