Vstupenky kupujte zde  

Biografie


SYF COSPLAY (cosplayerka; Švýcarsko)


Účast hosta: všechny dnySyf je švýcarská cosplayerka, která vyrábí kostýmy od roku 2014. Miluje tvorbu funkčních kostýmů, ve kterých se může volně pohybovat. Její cosplaye pocházejí z různých oblastí, ať už jsou to videohry jako Zaklínač nebo jiné hry, filmy nebo televizní seriály. Její oblíbené materiály k práci jsou přírodní látky, jako je len a vlna, a pravá kůže.

V průběhu let získala Syf více než desítku úmístění na různých evropských soutěžích a v roce 2018 byla také švýcarskou zástupkyní na Extreme Cosplay Gathering (ECG) v Paříži, kde se skupinou získala 3. místo. Od roku 2019 Syf také porotcuje kostýmové soutěže nejenom ve Švýcarsku, ale také v celé Evropě.

Ráda také vytváří kostýmy LARP a historické rekonstrukce. Také navrhla několik kostýmů pro cirkusy a divadla. Navíc od roku 2021 provozuje vlastní obchod s kostýmy jménem Yarilu, kde navrhuje a vyrábí kostýmy inspirované severskou mytologií, středověkem a fantasy.

Proslavila se svými cosplayi ze hry Zaklínač (již vytvořila 8 a další jsou v procesu). V roce 2023 byla součástí krátkého bojového videa ze světa Zaklínače, které produkoval Vi-Dan společně s Maul Cosplay. Nedávno se také objevila v fanouškovské knize "Vytrvej a Přežij", vytvořené Tarakem Chamim, s cosplayem postavy Ellie z hry The Last of Us Part II.

Syf Cosplay na Instagramu
Syf Cosplay na Facebooku