Vstupenky kupujte zde  

Biografie


MURIN WOLF (komiksový scénárista a výtvarník; Česko)


Účast hosta: všechny dnyMurin Wolf se narodil v Brandýse nad Labem. Je komiksový kreslíř, malíř, ilustrátor, karikaturista, scénárista a v neposlední řadě filmový nerd z Prahy.

Vystudoval Integrovanou střední školu (dnes Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky) v Kobylisích, učební obor "aranžér" a následně na té samé škole 2 roky nástavbové studium "propagace" zakončené maturitou.

Už od dětství je velmi ovlivněn filmy a komiksy, což mu vydrželo dodnes a svou filmovou zálibu odráží i ve své tvorbě a příbězích.

Má za sebou už pár autorských komiksů FOTOGRAF (2015), NYM-FA (2017), ŠKODÍK (2017) a RYBÁŘ (2019 - chystá se k vydání).
V současné době vytváří a publikuje svůj velmi osobní, autorský počin, hororovou komiksovou sérii MIRITI – ASSASIN VAMPIRE CAT.
Poskytl ilustrace pro knihy DENÍK LETUŠKY a young adult temné fantasy CHARLOTTE – ZTRACENÁ VZPOMÍNKA.

Podílel se na řadě ilustrací na trička. Kupříkladu pro kapelu Beasto Blanco, kde zpívá dcera Alice Coopera. A kresby na trička hororového shopu Zombie Torres Play Things v Kalifornii (jedno z těch triček s Murinovou kresbou vlastní i Michael Rosenbaum, který hrál Lexe Luthora v seriálu Smallville).