Akreditace


Prosíme o pochopení, že s ohledem na specifika této akce a velký zájem je pro Comic-Con Prague nutné stanovit určitá omezení a podmínky pro akreditaci.


Kategorie akreditace

Fotograf
Ne-profi fotograf, cosplay fotograf, fotograf fanouškovského média, youtuber apod.
Akreditace umožňuje
Tuto akreditaci lze získat pouze předem, ne na místě!
Tato kategorie akreditace neposkytuje vstupenku zdarma, je nutné si vstupenku zakoupit standardním způsobem. Neposkytuje ani další výhody.

PRESS 1
Redaktor nebo fotograf fanouškovských a středních médií, nejpopulárnější youtubeři či bloggeři apod.
Akreditace umožňuje

PRESS 2
Profesionální redaktor, reportér, fotograf, kameraman apod. velkých médií.
Akreditace umožňuje

Podmínky akreditace

Fotograf nebo novinář se musí akreditovat nejpozději měsíc před zahájením Comic-Con Prague. Později a na místě lze akreditaci udělit pouze ve zcela výjimečných případech. Pro získání akreditace je nutné zaslat žádost s vyplněným akreditačním formulářem na adresu press@comiccon.cz.
Vyplnění akreditačního formuláře je základní podmínkou pro udělení akreditace. Na udělení akreditace tím nevzniká nárok. Akreditace vzniká až potvrzením ze strany organizátora festivalu. Organizátor si vyhrazuje právo podmínky změnit a akreditaci odvolat.
Zájemci o akreditaci Fotograf pošlou odkazy na svoje fotografické práce zabývající se tématem popkultury.
Svou příslušnost k redakci její zaměstnanec nebo spolupracovník prokáže zasláním pověření redakce a odkazů na publikované články k danému tématu popkultury. Přiloží svoji aktuální pasovou nebo obdobnou fotografii. Volní novináři uvedou do akreditační přihlášky média, pro která pracují.
Poskytnutí fotografií a dalších výstupů pro účely další propagace Comic-Con Prague není podmínkou, ale je výhodou.

Praktické informace k akreditaci

Vstup pro akreditované je označen, v pravé části vstupů do O2 universa. Výdej akreditačního průkazu proběhne na recepci Comic-Con Prague, na základě předložení OP.
Akreditovaní fotografové a novináři jsou vybaveni akreditačním průkazem, který musí být nošen viditelně. Průkazy neopravňují ke vstupu do zákulisí ani k získání fotografií, podpisů či rozhovorů hostů.
Akreditační průkaz je platný pouze v rámci budovy, neslouží ke vstupu do budovy. (Kuřácká zóna je v budově na střeše, vstup ze 3. patra.)
Šatna je k dispozici na stejném podlaží jako recepce.
PRESS centrum je k dispozici ve 3. patře O2 universa, upřesníme později. Najdete zde stoly, židle, připojení na internet a základní občerstvení (voda, káva, sušenky, atd.).
PR manažer festivalu: Iva PAVLOUSKOVÁ, press@comiccon.cz, +420 725 775 664

Akreditační formulář pro Comic-Con Prague 2020
Pro další informace nás zatím můžete kontaktovat na press@comiccon.cz