Vstupenky kupujte zde  

Akreditace


Prosíme o pochopení, že s ohledem na specifika Comic-Conu Prague a velký zájem je nutné stanovit určitá omezení a podmínky pro akreditaci.

Podmínky akreditace

Fotograf nebo novinář se musí akreditovat nejpozději 2 týdny před zahájením Comic-Con Prague. Později a na místě lze akreditaci udělit pouze ve zcela výjimečných případech. Pro získání akreditace je nutné vyplnit Akreditační formulář pro Comic-Con Prague.

Vyplnění akreditačního formuláře je základní podmínkou pro udělení akreditace. Na udělení akreditace tím nevzniká nárok. Akreditace vzniká až potvrzením ze strany organizátora festivalu.

Organizátor si vyhrazuje právo podmínky změnit a akreditaci změnit nebo odvolat. Svou příslušnost k redakci její zaměstnanec nebo spolupracovník prokáže zasláním pověření redakce a odkazů na publikované články k danému tématu popkultury. Volní novináři uvedou do akreditační přihlášky média, pro která pracují.
Poskytnutí fotografií a dalších výstupů pro účely další propagace Comic-Con Prague není podmínkou, ale je výhodou.

Praktické informace k akreditaci

Vstup pro akreditované je označen, v pravé části vstupů do O2 universa. Výdej akreditačního průkazu proběhne na recepci Comic-Con Prague, na základě předložení OP.
Akreditovaní fotografové a novináři jsou vybaveni akreditačním průkazem, který musí být nošen viditelně. Průkazy neopravňují ke vstupu do zákulisí ani k získání fotografií, podpisů či rozhovorů hostů.
Akreditační průkaz je platný pouze v rámci budovy, neslouží ke vstupu do budovy. (Kuřácká zóna je v budově na střeše, vstup ze 3. patra.)
PRESS room je k dispozici ve 2. patře O2 universa v H salónku (vstup je přímo proti vstupu pro novináře úplně vzadu).

PR manažeři festivalu:
Monika Hořínková, monika.horinkova@cncenter.cz, +420 721 466 927