Akreditace


Prosíme o pochopení, že s ohledem na specifika Comic-Conu Prague a velký zájem je nutné stanovit určitá omezení a podmínky pro akreditaci.

Kategorie akreditace

PRESS 1
Redaktor nebo fotograf fanouškovských a středních médií, populární youtubeři a blogeři apod.
Akreditace umožňuje:

PRESS 2
Profesionální redaktor, reportér, fotograf, kameraman apod. velkých médií.
Akreditace umožňuje:

Podmínky akreditace

Fotograf nebo novinář se musí akreditovat nejpozději 2 týdny před zahájením Comic-Con Prague. Později a na místě lze akreditaci udělit pouze ve zcela výjimečných případech. Pro získání akreditace je nutné zaslat žádost s vyplněným akreditačním formulářem na adresu press@comiccon.cz.
Vyplnění akreditačního formuláře je základní podmínkou pro udělení akreditace. Na udělení akreditace tím nevzniká nárok. Akreditace vzniká až potvrzením ze strany organizátora festivalu. Organizátor si vyhrazuje právo podmínky změnit a akreditaci změnit nebo odvolat.
Svou příslušnost k redakci její zaměstnanec nebo spolupracovník prokáže zasláním pověření redakce a odkazů na publikované články k danému tématu popkultury. Přiloží svoji aktuální pasovou nebo obdobnou fotografii. Volní novináři uvedou do akreditační přihlášky média, pro která pracují.
Poskytnutí fotografií a dalších výstupů pro účely další propagace Comic-Con Prague není podmínkou, ale je výhodou.

Praktické informace k akreditaci

Vstup pro akreditované je označen, v pravé části vstupů do O2 universa. Výdej akreditačního průkazu proběhne na recepci Comic-Con Prague, na základě předložení OP.
Akreditovaní fotografové a novináři jsou vybaveni akreditačním průkazem, který musí být nošen viditelně. Průkazy neopravňují ke vstupu do zákulisí ani k získání fotografií, podpisů či rozhovorů hostů.
Akreditační průkaz je platný pouze v rámci budovy, neslouží ke vstupu do budovy. (Kuřácká zóna je v budově na střeše, vstup ze 3. patra.)
VIP zóna & PRESS room jsou k dispozici ve 2. patře O2 universa, na balkóně sálu A, označený vstup je přímo proti hlavnímu vstupu běžných účastníků.

PR manažer festivalu: Iva PAVLOUSKOVÁ, press@comiccon.cz, +420 725 775 664

Akreditační formulář pro Comic-Con Prague